m
PRACOVNÍ DOBA: 08:30 – 17:00
Sobota a neděle – ZAVŘENO
NAJDETE NÁS: Dordrecht
Calandstraat 20, 3316EA
Kontakt: +31 (0)78 20 49 180
info@envir.nl
Top

Envir International je společnost “jednorázového odbavení”, která nabízí širokou škálu služeb. Zabýváme se nejvyšší kvalitou organických superpotravin, ingrediencí a surovin, jako jsou různé srvátkové bílkoviny, semena, ořechy, jádra a doplňkové prášky. Popularita našich služeb spočívá v dodávkách kvalitních výrobků za slušnou cenu. Jsme poskytovatelem různých proteinů, které jsou nezbytné pro udržení vašich klientů v pořádku a v pohodě. Naše služby jsou obchodování s vysoce kvalitními organickými a konvenčními složkami, vlastními přípravky, kapsulováním, tabletováním, službou privátní značky, organickými velkoobchodními službami, hromadným balením a smluvní výrobou.

Envir Powder blending

Míchání

Homogenizující přísady do jedinečné směsi.

Společnost Envir uzavírá smlouvy na výrobu specifického množství našich výrobků jak pro<br /> velkoobchodní, tak pro soukromé účely. Jsme populární pro přijímání a dokončení<br /> krátkodobých smluv pro různé společnosti, aniž bychom obětovali kvalitu. Jedinečné<br /> míchání ingrediencí a homogenizace každého gramu na recept.

Služba OEM a Privátní značka

Strategie značky a Privátní značka.

Ako partnerská společnost Envir Supplements, vytváříme privátní značku pro všechny<br /> požadované produkty tím, že zahájíme vlastní produkci. Přijímáme zakázky na výrobu<br /> specifického množství našich výrobků jak pro velkoobchodní, tak pro soukromé účely. Na<br /> trhu není lepší společnosti jako Envir International pro zahájení výroby.

Velkoobchodní služby

Funkční a nutriční složky

Samozřejmě, ať už se jedná o naše doplňky stravy nebo o superpotraviny, jsme největším velkoobchodem v oblasti Nizozemska a Evropy. Zabýváme se velkoobchodním prodejem jak organických, tak konvenčních výrobků. Jsme hrdí na kvalitu našich výrobků, která zaručuje, že se k nám zákazníci vracejí.

High-end quality Envir

Kapsulování

Možnosti kapsulování s jedinečnými vlastnostmi.

Můžeme také vyrábět naše výrobky ve formě kapslí a prodávat je firmám jako velkoobchodní prodejci aneb produkty privátní značky.

Greens from Envir

Tabletování

Výroba tablet s péčí a jedinečné možnosti lisování

Naše výrobky, jako je Spirulina a různé doplňky stravy a superpotraviny, se většinou používají ve formě tablet.