m
PRACOVNÍ DOBA: 08:30 – 17:00
Sobota a neděle – ZAVŘENO
NAJDETE NÁS: Dordrecht
Calandstraat 20, 3316EA
Kontakt: +31 (0)78 20 49 180
info@envir.nl
Top

Jsme Envir

Jsme mezinárodní společnost působící v evropském a světovém potravinářském průmyslu. Envir je mnohostranná společnost, zaměřuje se nejen na nizozemský trh, no také na trh mezinárodní. Naše společnost je známá svojí kvalitou, spolehlivostí a odbornými znalostmi. Je obohatěna rofesionálním týmem, který vám pomůže najít optimální řešení, za kterým si, jak vy tak my, oba stojíme. Zabýváme se odvětvím potravin a přísad, zajišťujeme velkoobchodní balení, skupinové balení a dovoz a vývoz přísad, jako jsou různé bílkoviny, semena, ořechy a prášky a organické superpotraviny (superfoods). Naše výrobky jsou známy tím, že mají vynikající chuť, vzhled a tudíž máme skvělou schopnost poskytovat vysoce
kvalitní výrobky.

Co děláme

Naší hlavní činností je výroba / mísení soukromých receptů, služba individuálního balení, import a export. Jsme velkoobchodní a hromadný dodavatel různých superpotravin, které jsou velmi oblíbené v Evropě a na mezinárodním trhu, kvůli vyššímu obsahu vitamínů, minerálů a vláken, v porovnání s konvenčními výrobky. Jsme populární pro kapsulování a tabletování různých produktů, které poskytujeme. Jako partnerská společnost společnosti Envir Supplements, vytváříme privátní značku pro všechny požadované produkty tím, že zahájíme vlastní produkci. Přijímáme zakázky na výrobu konkrétního množství našich výrobků jak pro velkoobchodní, tak pro soukromé účely. V každém ohledu se vždy postaráme o 100% záruku kvality našich výrobků.

Náš tým

Envir International má velmi zkušený a zběhlý tým, který provádí test kvality pro každý výrobek, který kdy vyrobíme. Jsme vysoko znalí co se týče zaručení nejlepší chuti, při smíchání našich produktů se zdravými produkty, s cílem zvýšit poptávku na trhu o co nejvíce. Na každou z našich blastí služeb máme zaměřené týmy specialistů, takže služby, které poskytujeme, jsou vždy na špičkové úrovni v oboru.

Kvalita za rozumnou cenu

Protože nepoužíváme žádné chemické přísady, produkty jsou dobré nejen pro spotřebitele, ale i pro přírodu! Všechny naše produkty jsou dováženy nebo zakoupeny se všemi potřebnými doklady, pro zajištění vysoce kvalitních produktů! To dává nám i Vám záruku, že výrobky, které dodáváme, splňují evropské směrnice, tím pádem je zaručené, že všechny naše výrobky jsou naprosto bezpečné a zdravé pro lidskou spotřebu. Naše společnost se zaměřuje na vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Konec konců jde o nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu a v tomto ohledu je Envir International nejvhodnějším partnerem pro Vaši společnost!